Hakkımızda

Hakkımızda;

Ars Akın Nakliyat Güven ve Önem Taşır!

Şirketimiz 2012 yılından itibaren gelişen nakliyat sektöründe birçok alanda uzmanlaşmıştır. Ülkemiz ve gelişen nakliyat sektörünün en önemli yük dalı olan Köprü Kiriş Taşımacılığı dalında oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Ars akın   Ağır Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlere sadece bulunduğunuz illerde değil tüm TÜRKİYE’de ulaşabilirsiniz. Taşıdığımız yükleri ve araçlarmıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır.

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç ya da araçların durum ya da konumları ile ilgili doğru ve eş zamanlı bilgi verebilmekteyiz.Taşıdığımız yükleri ve araçlarmıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır. Ars akın Nakliyat başarının temelinin insan faktöründe yattığının bilincindedir. 7/24 saat kesintisiz ve aralıksız hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Vizyonumuz

Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil !

Lojistik sektöründe yakaladığımız güven ve istikrar, geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor. Bu istikrar çerçevesinde, geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Yaşattığımız değerler, aslında bugüne kadar getirdiğimiz güvenli taşımacılık, planlalı ve tam zamanında teslimat ile geleceği şekillendirmemizde önemli rol oynuyor.

Lider olmak ama en önemlisi ‘lider kalmak’ !

Vizyonumuzu istikrarlı büyüme, lider olmak ve en önemlisi lider kalmak üzerine konumlandırdık. Bu anlayış ile bugün ve daima birlikte olmak dileğiyle.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık;

“Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak

Öğrenme ve Gelişim;

İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak

Çalışan Memnuniyeti;

Çalışanlarımızın beklentilerini daha da yukarıya taşıyarak karşılamak. Sosyal iletişimi sağlamak amacıyla; çalışanlarımız arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.

Takım Ruhu

Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.

Güvenilirlik

Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, etik değerlere uyum sağlamak.

İşbirliklerini Geliştirme;

Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, vb. işbirlikleri ile “Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak

Sorumluluk Alma

Gereğinden fazla efor sarfedilmesi gereken işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.

ARS AKIN – Ağır Nakliye Hizmetleri

Mutlu Müşteri Kitlesi

13+Yıllık Deneyim
1000+Mutlu Müşteri
1000+Taşıma Hizmeti

Çözüm ortağınız olmak istiyoruz!

İnsan gücünün gelişen tesisat ve teknoloji ile destekleyerek hizmet seviyesini en üst seviyeye çıkartarak sektöründe lider bir rol oynamak ars akın nakliyat Ağır Nakliyat için amaç olmuştur .