Ağır Nakliye Taşımacılığı

Ağır Nakliye Taşımacılığı, Normal kamyon ve tırlarla taşınamayan ürün ve yüklerin taşınması işlemine ağır nakliye taşımacılığı denmektedir. Bu taşımacılığın yapılması için geniş tırlar, gemiler ve diğer büyük taşıma araçları gerekmektedir. Bu yüzden, taşımak istediğiniz yüke bağlı olarak hangi taşıma şeklinin ve bu taşıma şeklinde hangi araçların kullanılacağının tespitinin net şekilde yapılması gerekir. Aksi takdirde, hem süre, hem süreç hem de maliyet olarak hesaplamalar, beklendiği gibi gitmeyebilir.

Ağır Nakliye Taşımacılığı

Ağır nakliye taşımacılığı, hem daha az maliyetle taşıma işlemlerinin yapılmasını hem de güvenli şekilde istenen noktaya ulaştırılmasını sağlar. Bu bağlamda geniş filo ağına sahip nakliye firmalarının tercih edilemsi gerekir. İşin daha güvenli ve güvenilir olması için de kurumsal lojistik firmaları tercih edilmelidir.

Ağır Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ağır nakliyat fiyatları, ürün veya aracınızın yük miktarına, tercih edeceğiniz güzergaha, tercih edeceğiniz ülkeye ve bu ülkedeki prosedürlere ve firmaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda hangi taşıma biçimini tercih edeceğinize bağlı olarak da fiyatlandırmalarda değişkenlik gösterir. Deniz, demir veya kara taşımacılığının hepsinde prosedürler ve yasal mevzuatlar farklıdır. Bununla birlikte, yük miktarı da bu taşımacılık şekline bağlı olarak değişecektir. İşte hem ne kadar ürün taşıyacağınızı hem de hangi taşıma şeklini seçeceğinizi netleştirdikten sonra, dilediğiniz ağır nakliye firması ile iletişime geçebilir ve en net fiyatı alabilirsiniz.

Denizyolu Konteyner Taşımacılığı, Son Yılların Trendi

Türkiye ve Dünya’da limanların hızlıca arttırılması ve eskilerinin modernize edilmesinden dolayı, son yıllarda denizyolu konteyner taşımacılığı, trend haline geldi. Artık firmalar, ürün ve araçlarını denizyolu taşımacılığı ile istenen noktalara taşımayı tercih ediyor. Bu yöntem daha güvenilir ve daha az maliyetlidir. Tek olumsuz yanı ise uzun süren taşıma deneyimi. Aynı zamanda prosedürler de diğerlerine göre çok daha uzun ve yorucu olabilmektedir. Bu yüzden, alanında uzmanlaşmış profesyonel lojistik firmalarını tercih etmeniz faydanıza olacaktır. İstanbul lojistik firmaları arasında tercih edebileceğiniz ARS Akın Nakliyat, Anadolu yakası lojistik şirketleri arasında ve diğer tüm İstanbul lojistik firmaları arasında tercih edebileceğiniz güvenilir bir firmadır. Prosedürleri, taşıma maliyetlerini ve taşıma süresini iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.